DERS PROGRAMIMIZ

ders pro zoom

Nameste

Sizler ile Nisan ayı boyunca keyif ile İnstagram üzerinden canlı yayınlarla biraraya geldik. Gösterdiğiniz ilgi ve varlığınız için teşekkür ederiz.

B.K.S. İyengar’ın “Değişim korkmamız gereken birşey değil, aksine hoş karşılamamız gereken bir şey. Değişim olmadan, bu dünyadaki hiçbir şey asla büyümeyecek ya da çiçek açmayacak ve bu dünyadaki hiç kimse asla olması gerektiği gibi olmayacaktı.” sözünün bilinci ile yola devam ediyoruz.

Yoga Balance ailesi olarak Mayıs ayı itibari ile sizler için; alışkın olduğunuz ve özlediğinizi düşündüğümüz daha çok etkileşimli, daha uzun süreli online derslerimize Zoom platformu üzerinden başlıyoruz.

Sizler için hazırlamış olduğumuz Zoom platformu üzerindeki online haftalık ders programımız;

- Pazartesi 18:00 Kezban Özgan -YOGA

- Salı 12:30 Büşra Budaklı -POWER YOGA

- Perşembe 18:00 Fulya Şahin- YOGA

- Cuma 12:30 Büşra Budaklı- YOGA

- Cumartesi 18:00 Fulya Şahin- PİLATES.

Zoom platformundaki online derslerimize haftalık sınırsız paketler ile katılabilirsiniz. (Sınırsız haftalık paket ücretimiz 45 TL.)

Zoom üzerinden online derslerimize katılmak isterseniz detaylı bilgi için DM’ den, 05537772022 no’ lu telefonda bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Ayrıca Mayıs ayında her Çarşamba 18:00’ da İnstagram canlı yayın üzerinden haftada bir ücretsiz yoga dersimiz ile sizlerle buluşmaya devam ediyor olacağız.

Online derslerimde birlikte olmak dileği ile, sevgi ve hoşgörü ile kalın.

-

-

-

-

-

ocak ders prog

İlk dersten önce RANDEVU almanızı rica ederiz.

*Yanında (R) yazanlar rezervasyonlu olan saatlerdir. Gelmeden önce lütfen rezervasyon yaptırınız

Adres: Çağlayan Mh. Barınaklar Bulvarı 2011 Sk. No:30/4 Lara ANTALYA

Telefon: 0 242 311 20 22

GSM: 0553 777 20 22

Email: yogabalance@yogabalance.com.tr

(A) = Aktif
(R) = Rezervasyonlu

**Salı ve Cuma günleri saat 14:30'daki Yoga dersimiz Memorial Hastanesi onkoloji hastalarına özeldir. Rezervasyon ve bilgi için lütfen arayınız.

Belirtilen derslerden, Yoga, Nefes Teknikleri dersleri, Meditasyon için kursumuz bünyesinde Şirketler, Hastaneler gibi kapalı gruplarımızı kabul ettiğimiz gibi, arzu edilirse mekan uygunluğuna bağlı olarak Kapalı Grupların kendi bünyelerinde de bu çalışmaları vermekteyiz.

ÜYELİK VE ÜCRETLENDİRMELER

Aylık Paketler:

4'lü paket 180 TL

8'li paket 280 TL

sınırsız paket aylık 340 TL

Lotus paket 550 TL

3 Aylık Paketler

24'lü paket 720 TL

Lotus paket 1650 TL

6 Aylık Paketler

48'lık paket 1320 TL

Lotus Paket 2830 TL

*Stüdyomuzda kişiye özel dersler ve kapalı grup dersleri uygulanmaktadır.Ayrıntılı bilgi için lütfen iletişime geciniz.

DERSE KATILMAYA KARAR VERDİYSENİZ!

Lütfen ilk dersten önce randevunuzu alınız. MERKEZDE; Matınız, pikeniz kullanıma hazır sizi bekliyor olucak. DERSTEN ÖNCE; ders saatinden iki saat önce yemeğinizi yemiş olun, mümkünse duşunuzu alın, sağlıklı pamuklu kıyafetler ile (özellikle Yoga) dersten en 15 dakika önce stüdyomuzda hazır olun (sizin için merkezimizde soyunma odası, kabinler ve kilitli dolaplarımız bulunmaktadır) DERSTEN SONRA; zamanınız var ise Bitki çayınızı yudumlarken; varsa sorularınızı sorun,yoganın verdiği huzurun, gevşemenin, tatminin, enerjinin tadını çıkarın. …Ve zorunlu olmadıkça dersten sonra iki saat yoganın bedeninizde başlattığı pozitif değişimler için duş almayın, zorunlu iseniz sadece ılık minik bir duş.. SEVGİLERİMİZLE.