Biz Kimiz?

9 yıldan fazladır Antalya'lıların hizmetinde olan Yoga Balance ekibi yepyeni ismi ve genişleyen kadrosuyla daha iyi hizmet verebilmek için; YOGABALANCE markası altında toplanmışlardır. Yerel Tv kanallarıyla, belediyelerle, değişik sağlık kuruluşlarıyla çalışmaya devam etmektedirler.

Neden Yoga Balance?

Yaşamda sağlıklı, tatmin, mutlu, huzurlu olmanın sırrı dengede olmaktır. Yoga; ruhsal, bedensel, zihinsel dengelenme yoludur. Bu yüzden YogaBalance..

Yoga Balance çünkü YogaBalance daki her bir eğitmen; farkındalık çalışmalarını, yoga uygulamalarını yaşamında deneyimledikten sonra, faydalarını görmüş, yogaya sımsıkı bağlanmış, farkındalık ve yoga yolunda ilerlerken, öğrendiklerini başkalarına faydalı olabilmek amacıyla, paylaşmak isteyen kişilerdir. Bu çalışmalar onların; işi, mesleği değil, onların yaşama bakışı, yaşama şekli bu yüzden Yoga Balance.

Yoga Balance olarak amacımız nedir ?

Yolunun kesiştiği yol arkadaşları ile farkındalık çalışmaları, herkesin merak ettiği nefes teknikleri ve bütün bunları kapsayan bütünsel kişisel gelişim sistemi olan yoga çalışmaları ile Yoga Balance ekibi şimdi daha güçlü ve büyüyen kadrosuyla daha çok kişiyle paylaşmayı amaç edinmiştir.