Ruhunuz İçin Yoga

c700x420

Gelin, yoga ile tanışın. Kendinizle tanışın. Bedeninizde içsel bir yolculuğa çıkın. Vücudunuzun her hücresini sevindirin.

Yoga size aldığınız her nefesin bir ödül olduğunu hatırlatacak. İçinde bulunduğunuz hayatın koşturmacasında es geçtiğiniz nefesinizi, bedeninizi, ruhunuzu hatırlamanızı sağlayacak.

Hepimizin içinde olan o eşsiz kimlik, değerler bütünü kendini gösterecek. Kendinizi dinlemeye başladığınızda göreceksiniz ki, içinizde olan, size ait, sizden yayılan, tüm evreni kaplayan güzel hisleriniz, her ne var ise kendini hatırlatacak.

İçinizdeki merhamet, o sizden başka canlılara yararlı olan duygunuz.. Bedeninizin, ruhunuzun ve zihninizin özgürlüğü, özgürlük.. Korkularınızdan arınmak ve ardından gelen derin bir nefes.. O yükün yorgunluğunu atmak.. Nedensiz gibi gözüken ancak kendi varlığınızı kutlamanızdan gelen coşku.. Herşeyi olduğu gibi görüp, varlığını kabul edişiniz ve müthiş uyumu bir kez daha keşfedişiniz.. Affetmek.. Kendinizi, geçmişinizi, sizi üzenleri.. Kızgınlık duygusunu, öfkeyi, sizi çirkinleştiren gururu ve bencilliği bir yana bırakmak ve affetmek..

Gelin yoga ile tanışın!

Sadece şu ana odaklanmak size iyi gelecek. Büyük beklentilerle doldurduğunuz gelecek hayalleri, büyük sitemlerle andığınız geçmiş bir yana dursun. Onların sizi esir almasına izin vermediğiniz an, şu an.. Şu an derin bir oh çektiğiniz, yeni adımlarınız için, yeni bir gün için, gücünüzü toplamak ve kaldığınız yerden devam edebilmek için.. Hayatınıza daha mutlu, huzurlu, neşeli benliğiniz ile kendinizden memnun devam edebilmek için.. Gelin yoga ile tanışın..