Esin YILDIRIM

Aslında yolcuyum.. Varoluş yolunda, işim, gücüm, dünyam yoga. Ruh, beden ve zihnin uyum içinde oluşu, gerçek denge ve dahası için; okuyan araştıran, öğrenmeye tutkun yoga pratiklerini yaşamında birinci sıraya yerleştiren biri..

Sancılarım, sorularım, arayışlarım devam ederken tanıştığım nefes çalışmalarıyla hızlı değişimler yaşayan, yoga ile birçok taşı yerine oturtan ve yogaya sıkı sıkı sarılan, yüreğinin tam ortasına yoga aşkı yerleşen bir varlığım.

İstanbul’da doğdum, 1993' den bu yana Antalya’da yaşıyorum. 2007 yılında önce nefes ve pranayama eğitimleri tanıştım ve yaşamıma geçirdiğim faydalı bilgileri profesyonel anlamda paylaşmaya başladım. 2010 yılında da yoganın diğer basamakları yaşamıma yoğun bir şekilde girdi. Yoga eğitmeni olarak aktif ve tam zamanlı olarak çok yoğun bir 6 sene geçirdim ve geçirmekteydim. 4 farklı kurumdan yoga eğitim ve sertifikaya sahibim. "Restoratif Yoga"ve "Pranayama ve Şifalı Nefesler" eğitim programlarına ve farklı workshoplara katıldım. Sertifikalarımın bir kısmı Uluslararası YogaAlliance tarafından da kabul ediliyor. Stüdyo çalışmalarım dışında resmi ve özel kurumlar ile çalışmalar yaptım. Sosyal projelerde gönüllü olarak yer aldım. Özel tv kanallarında hem misafir oldum, hem de kendi programımı yaptım ve basında yazılarımla yer aldım. Sosyoloji eğitimi aldım, evliyim, iki güzel varlığın annesiyim.