Hakkımızda Ne Söylediler?

Nigar Talibzade

Anlık kararla başladığım, severek devam ettiğim, her geçen gün kendime bir şey kattığım, güzelim okulum ve güzelim Esin hoca?ayrıca orada tanıdığım arkadaşlarımı da yeri ben de apayrı

Dilara Divarcı

Hayatımda ne yapacağımı bilmezken yogayla kesişti yollarımız. Ve kendimi oldukça şanslı buluyorum ki bu yola yoga balance ile başladım. Sevgili Esin, Burcu, Kezban, Merve, Şirin, Büşra hocalarım çok güzel yoldaş oldular bana.

Eylem Ülgen

Ne zormuş söze, yazıya dökmek meğer. Yoga, “anlatılmaz yaşanır” olarak tanımlayabileceğim bir deneyim. Kelimeler az, zayıf, anlamsız kalıyor sanki. Hele bir de yüreklendirici, destekleyici bir rehberin yol göstericiliği eşliğinde çıkılmışsa bu yola… Esin Hocam adı ile eş, bana “esin” kaynağı oldu.

Sevimhan Kök

2004 te Ankara’dan Antalya’ya taşındığımızda yaklaşık 5 senedir yoga yapıyordum ve benim için olmazsa olmazdı. Bu nedenle Antalya’da da yoga yapabileceğim bir yer arıyordum. 2010 da Esin hocayı ve yoga stüdyosunu bulana kadar birkaç deneyimim oldu. Ama o yıldan beri Yoga Balance benim hiç ayrılmadığım yoga yuvam ve hocalarım ve arkadaşlarım yoga ailem.

Gülay Güzel Çuha

Yoga’ya başlamak benim ilk adımım. Sonrası mucizelerle dolu…. YOGA’nın her insanın hayatında mutlaka olması gerektiğini öğreten YogaBalance çok teşekkürler. Hayatınızda gerçekten kendiniz için bir şey yapmak istiyorsanız Yoga ile tanışın. Yoga yapmak için ise YogaBalance bence doğru adres.