Uzmanlaşma Programları

görsel1

İÇSEL ÖZGÜRLEŞME YOLU YOGA

Uluslararası “YOGA ALLİANCE” sertifikalı

“YOGA EĞİTMENLİĞİ”

“UZMANLAŞMA PROGRAMI 200 +”

Esin Yıldırım önderliğinde

06 Ocak 2022’de başlıyor!

Yoga 8 basamaktan oluşan, RUH-BEDEN-ZİHİN dengesi için planlanmış kişisel gelişim sistemi ve sağaltım çalışmasıdır. Muhteşem bir yaşam kılavuzu ve araçtır. Yoga varlığınızın, varoluşun farkında olmak, bilmek, idrak etmek ile ilgilidir.

Kendin ile çalışmak olarak da dile getirdiğimiz holistik bir sistem olan yoga çalışmalarını; öğrenmeye, araştırmaya kendini adamış, meslek olarak seçmiş, bu alanda, bilgisini, tecrübelerini; düzenli bir şekilde bu eğitimler ile aktarmayı hedefleyen hocamız Esin Yıldırım ile; bu muhteşem yaşam kılavuzunu ve sağaltım aracını herkes öğrenebilir.

YogaBalance İçsel Özgürleşme Yolu Yoga “UZMANLAŞMA PROGRAMI 200+”

Size neler kazandıracak;

Değişen ve genişleyen bakış açılarıyla birlikte, daha bilinçli yaşamanıza yardımcı olacak; farkındalıklı, sağlıklı denge ve uyum içinde yaşam tarzı edinebileceksiniz.

Temelleri kadim bilgilere dayanan yogayı profesyonel ve bilimsel bir bakış açısıyla sağlam bir zemine oturtmuş olacaksınız.

Yaşamın içinde yoganın yerini ve önemini fark edip, teorik ve pratikleri günlük hayatınıza dahil edebileceksiniz.

Tek başına bile mükemmel faydalar sağlayan yoganın kalbi; nefes ve pranayama çalışmalarını ve faydalarını öğreneceksiniz.

Artan farkındalık ile birlikte, potansiyellerinizi fark ederek, açığa çıkarabilecek, dönüştürme yeteneğine sahip olacak, yaşamınıza değer katabileceksiniz.

Anatomi ve asana bilgileri ile bedeninizi çok daha iyi tanıyacak, bilinçlenecek, gerekliliklerinin farkında olacak, kendinize ve diğer kişilere güvenli yoga pratikleri sunabileceksiniz.

Mindfulness teknikleri ile kalpten yaşamayı keşfedecek, zihnin farkına varacak, her türlü hastalığın kaynağı olan stresi yönetmeyi öğrenebileceksiniz.

Konsantrasyon ve meditasyon teknikleri ile içinize doğru bir yolculuğa çıkıp gerçek siz ile tanışacak bütün ile karşılaşacaksınız.

Eğitmen olmak ve ders akışları oluşturmak için gereken bütün alt yapıları hem pratik hem teorik olarak öğrenmiş olacaksınız.

EĞİTİM TARİHLERİ LİSTESİ

1.MODÜL Tarih: 6-7-8-9 Ocak 2022

2.MODÜL Tarih: 29-30 Ocak 2022

3.MODÜL Tarih: 19-20 Şubat 2022

4.MODÜL Tarih: 12-13 Mart 2022

5.MODÜL Tarih 02-03 Nisan 2022

6.MODÜL Tarih 16-17 Nisan 2022

7.MODÜL *Mayıs 2022’de inziva

“BÜTÜNLEŞMEYE BİR ADIM DAHA”

0242 311 20 22 / 0553 777 20 22

Sevgilerimizle YogaBalance Ailesi